Jim Carrey u bë gjysh në moshën 48 vjeçare, pasi vajza e tij 22 vjeçare, Jane lindi një djalë, njoftoi revista People.

Jane Carrey dhe buri i saj, Alex Santana, u bënë me djalë Jakson Riley Santana të premten në Los Angeles.

Gjatë shtatzënisë, këngëtarja e bendit që bart emrin e saj, tha se mezi pret lindjen e djalit, babai i të cilit është këngëtar i metal bendit “Blad Mani”.

Jam e ngacmuar pasi që gjatë rinisë nuk jam pajtuar me vajzat. Për këtë jam e lumtur që është djalë”, tha ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here