Showgirl i famshëm ka njoftuar për shtatëzaninë e saj në një intervistë për Chi.

‘E di që jam 53 vjec, por nuk ka asgjë të keqe, ky fëmijë është një dhuratë e zotit. Unë dhe bashkëshorti im Enzo Paolo kishim gati një vit, që po tentonim po vetëm në qershor morëm vesh lajmin e shumëpritur dhe do të bëhemi prindër në mars.

Jam në muajin e katërt të shtatëzanisë’./BalkanWeb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here