fotoModelja dhe aktorja ka tërhequr vëmendjen natën e së martës gjatë një daljeje publike me muzikantin Travis Barker.

Kur vjen puna për të veshur fustane transparente, fare pak femra VIP bëjnë përshtypje si Carmen Electra. E kishte bërë apo jo enkas, e sigurtë është që modelja dhe aktorja ka tërhequr vëmendjen natën e së martës gjatë një daljeje publike me muzikantin Travis Barker.

Fustani i saj krejt i tejdukshëm në pjesën e sipërme ka dhuruar një shfaqje “hot”, që s’kishte si t’u shpëtonte fotografimit nga “paparacët”.

carmen

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here