Carmen Electra do i rikthehet muzikës 20 vjet pas eksperiencës së saj të parë e ndihmuar nga Prince. Modelja e Playboy-t është shprehur për revistën ‘Glamoholic’ se do të lançojë një këngë të re së shpejti.

40-vjeçarja bëri të ditur se kënga me titull ‘I Like It Loud’ do të lançohet në datën 13 nëntor.

“Kënga do të jetë shumë e kërcyeshme. Më pëlqen shumë”, shprehet modelja, e cila ka debutuar për herë të parë në botën e muzikës në vitin 1993 me katër këngë: Go-Go Dancer, Everybody Get on Up, Fantasia Erotica dhe Fun.

Por kritikat e ashpra bënë që Electra të hiqte dorë nga muzika dhe të përqendrohej në karrierën si modele dhe në interpretimin në disa filma komedi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here