Duke u nisur nga fakti se kemi të bëjmë me një ish supermodele natyrisht që do të ishte një kohë e shkurtër që ta shikonim sërish Carla Brunin të merrte formën e saj ideale trupore.

Zonja e parë e Francës është shfaqur për herë të parë në publik me bashkëshortin e saj tre muaj pas lindjes.

44 vjeçarja kishte një fytyrë të freskët dhe të relaksuar ndërsa trupi dhe linjat ishin përfekte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here