Carey Mulligan, aktorja britanike, thotë se nuk ka nevojë të fshihet nga njerëzit në rrugë. Në ndryshim nga të famshmit e tjerë që kanë probleme me fotografët dhe ngrohtësinë e fansave të tyre, Mulligan ka një jetë shumë të qetë.

Të betohem që nuk më kanë ndaluar asnjëherë në rrugë. Kurrë! Asnjë nuk më njeh dhe kjo është fantastike”, u shpreh aktorja.

Duket se një nominim për çmim “Oscar” dhe një çmim “BAFTA” për rolin në filmin “An Education” nuk kanë ndryshuar jetën e britanikes.

Jeta ime nuk ka ndryshuar aspak”, përfundon Mulligan./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here