Mariah Carey ka pranuar se ajo këndon këngë për beben e saj.Këngëtarja e hiti “My Body” – e cila pret fëmijën e parë me burrin Nick Cannon – tashmë ka filluar që ta njoftoj qysh në bark fëmijën e saj për muzikë.

Carey ka thënë se ajo ka incizuar një këngë për Krishtlindjet vetëm dhe vetëm që bebja i saj ta dëgjoj atë dhe të kënaqet kur të lind.

“Shpresoj që kjo t’i pëlqej bebes time”, ka thënë në fund këngëtarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here