Së fundmi ajo ka deklaruar se nuk do të bëjë më kurrë ndërhyrje kirurgjike, pasi pas lindjes së vajzës bëri gjoksin dhe të pasmet.

Dhe të enjten, reperja Cardi B ekspozoi format trupore bombastike, në një fustan të ngushtë dhe të hapur, përcjell Bota sot.

26 vjeçarja ishte bashkë me burrin e saj Offset në ASCAP Rhythm & Soul Music Awards në Beverly Wilshire në hotelin Four Seasons, në Beverly Hills, në Kaliforni.

Ajo dukej tejet seksi, derisa tregoi gjoksin shpërthyes që mezi ia mbante fustani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here