Janë bërë të njohura tashmë fotografitë nudo që këngëtaret i realizojnë gjatë shtatzënisë. Këtë e ka bërë edhe reperja Cardi B, e cila në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi nudo. E rrethuar me lule, ajo duket mjaft tërheqëse me barkun e saj të rrumbullakosur.

Mirëpo, ajo këtë foto e ka postuar për të lajmëruar lindjen e vajzës së saj, të cilës i ka vënë emrin Kulture Kiari Cephus.

Këngëtarja është komentuar shumë gjatë kohës së shtatzënisë, pasi ishte shumë aktive me këngë të reja dhe koncerte, në të cilat vallëzonte si të mos ishte fare shtatzënë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here