Modelja njëherësh dhe aktorja e njohur britanike, Cara Delevingne ka pozuar nudo për revistën e njohur që botohet në 24 gjuhë “Marie Claire”.

Për revistën, ajo ka zbuluar rolin e saj si modele e komunitetit LGBTQ, historinë me problemet mendore si dhe atë sesi ka arritur të ruaj identitetin anipse është gjithmonë në vëmendje të mediave, transmeton Sinjali.

27-vjeçarja gjithashtu ka folur edhe për lidhjen e saj me aktoren e njohur, Ashley Benson.

Revista do të publikohet në muajin shtator dhe fotografitë janë realizuar nga Thomas Whiteside.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here