Cara Delevingne ndryshon stilin Ajo ka vendosur që të ndryshoj stilin e saj të flokëve për shkak të rolit të saj në filmin “Life in a Year”, transmeton Klan Kosova.

Megjithatë, Cara Delevingne ka ndryshuar stilin e flokëve gjatë pjesëmarrjes së saj në CinemaCon – The State Of The Industry Past, Present And Future, në Las Vegas të hënën.

24 vjeqarja modele dhe aktore dukej mahnitëse në këtë veshje duke nxjerrë jashtë këmbët e holla.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here