Capital T vjen me projekt të riReperi Capital T së shpejti do të sjell projektin e tij më të ri.“Pare pare” titullohet kënga më e re e Trimit, e cila do të vijë e realizuar me videoklip, transmeton Telegrafi.

Reperi ka vendosur të eksperimentojë me projektin e ri duke sjellur një parodi, e cila flet për fenomenet e çuditshme shqiptare.

Kjo këngë, e cila është e punuar nga Mixey dhe tekst të vetë Capos, pritet të publikohet në fund të muajit nëntor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here