Hip hop ylli shqiptar, Capital T, beson se kjo verë do të jetë shumë e mirë.

Ai me anë të një postimi në rrjetin social InstaStory ka paralajmëruar fansat e tij që të jenë gati për këtë verë.

“Kjo verë do të jetë më e mira ndonjëherë, mezi prs të ju shoh e me e kallë bashk”, ka shkruar Capital T në këtë postim.

Vet reperi po shijon suksesin e këngës “Pse po ma lun Lojën” dhe së fundmi të mega hitit “Hatixhe”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here