Capital T së shpejti vjen me videoklip të riCapital T ka paralajmëruar publikimin e videoklipit të tij më të ri.Kënga quhet “Pare Pare” dhe do të vijë në një të ardhme të afërt e kompletuar edhe nga ana vizuale.

“‘Pare Pare’ me video zyrtare, së shpejti…”, shkruan në njoftimin e reperit.

Postimi është shoqëruar me një fotografi, në të cilën shfaqet një tavolinë e mbushur me para.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here