capitaltCapital T ka publikuar projektin më të ri muzikor.

“C’est la Guerre”, titullohet kënga më e re e reperit, të cilin e ka realizuar në bashkëpunim me DJ Nika dhe Macron, dy emra të njohur në tregun ndërkombëtar.

Gjersa për tekstin është përkujdes Capital T dhe Macro, instrumentalin e ka bërë Cellor Prod, transmeton Telegrafi.

Gjithashtu për videon e këngës është kujdes Macro.

Ky nuk do të jetë projekti i vetëm i reperit për këtë fillimvit, pasi ai ka bërë të ditur për Telegrafin, se gjatë këtij viti do të publikoj edhe një tjetër projekt, me Deppyn.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here