Reperi kosovar Capital T ka lansuar videoklipin e tij më të ri, atë të këngës hit “U Bo Vone”.

Ky klip është realizuar nga produksioni Imagine, ndërsa vet kënga e cila tashmë është bërë hit pritet që shumë shpejt të shihet edhe nëpër televizionet tona.

Në videoklip vërehen skena të ndryshme, me pak komplikime, por veçantia e gjithë kësaj është prania e disa prej këngëtareve seksi të estradës tonë si Nora Istrefi, Tuna dhe Dafina Zeqiri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here