Rep artisti Capital T, është njëri ndër reperët më aktiv në karrierën e tij muzikore

Ai nuk i le anash as rrjetet sociale ku pothuajse çdo ditë fansave të tij iu ofron foto dhe video të përditshmërisë së tij.

Së fundmi Trimi ka filluar që ta përdor opsionin “Live” goxha si shpesh në instagram, ku nga aty ai komunikon me ndjekësit e tij, merr pyetje por edhe iu përgjigjet, shkruan Kosovarja.

Njëri nga ndjekësit e tij, ia bëri një pyetje se “sa kilogram peshon”. Dhe këngëtari nuk nguroi e i tregoi se ai peshon 96 kg.

Duke marr parasysh gjatësinë e tij, kjo peshë si duket i përshtatet reperit në fjalë. Vlen të cekim se Trimi është njëri ndër meshkujt e showbizit që e ka trupin shumë të mirë, ku ai shpesh shihet se bën palestër në postimet e tij nëpër rrjetet sociale.6 7 8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here