Capital T feston me kupën e PrishtinësReperi nga Prishtina ka shkuar mbrëmë në Bullgari për ta parë nga afër finale në mes të Sigal Prishtinës dhe Rilskit. Pas fitores ai është fotografuar me kupën.

Capital T foton e ka postuar në Facebook, sipër të cilës ka shkruar:” Urimeeee Shqiptari ‪#‎PR ‪#‎SlumdogMillionaire gjithmonë kampion”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here