Kishin paralajmëruar qysh kohë më parë për këtë bashkëpunim. Reperi Capital T dhe grupi NRG Band kanë realizuar klipin e këngës “Veç asaj”.

“Veç asaj” është një këngë shumë ritmike, një gërshetim i muzikës që e bëjnë ‘NRG Band’ edhe Capital T. Videoklipi i kësaj kënge është realizuar nga produksioni “Entermedia”.

Më poshtë ju sjellim videoklipin e këngës “Veç asaj”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here