Sërish bëhen bashkë Capital T dhe 2po2 së shpejti me: As Gucci as Louis.

“As Gucci as Louis” titullohet kënga më e re e dy reperëve, këngë kjo e cila do të shoqërohet edhe me videoklip.“Authentic”, është produksioni më i ri i krijuar nga 2po2 dhe Capital T i cili edhe do të përkujdeset për klipin e kësaj kënge. 

Videoklipi i kësaj kënge është xhiruar në “ Menthon st Bernard” i cili gjendet mes Francës dhe Zvicrës.Kënga “As Gucci as Louis” është këngë e albumit “KAPO” i Capital T i cili pritet të lansohet së shpejti.

Në këtë album pritet të ketë shumë bashkëpunime dhe befasi për adhuriesit e Captial T.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here