Çani nuk duron dot, ja çfarë bën kur Flaka ia dridh të pasmet përparaSi pjesë e jurisë në ‘Your Sounds Face Family’, Arian Çani asnjëherë nuk po mund të ‘durohet’ pa i thumbuar pjesëmarrësit.

Njëherë Shpatin e tash radhën e pati këngëtarja Flaka Krelani e cila zgjodhi të imitoi Jennifer Lopezin, shkruan lajmi.net

Në momentin kur Flaka dridhte të pasmet përpara jurisë, Çani si duket i kishte mendtë diku tjetër ani pse nuk është se nuk i ka vënë re.

Ishte Alketa ajo e cila ia ‘vuri flakën’ shoumenit Çani të cilin e pyeti: Çani si t’u duk ty Flaka, kur erdhi dhe po dridhej aty para teje?

Ndër të tjerash Ariani dha një përgjigje ngacmuese kundrejt këngëtares.

Çani nuk duron dot, ja çfarë bën kur Flaka ia dridh të pasmet përpara

“Unë nuk isha shumë i vëmendshëm për erdhi dhe i përdridhi të pasmet këtu, mos e ka bërë për Albërian dhe Oltën, sepse unë nuk ndjeva gjë. Por seç pashë një gjë të vithet, një gjë që ishte më e shtuar”, ka thënë ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here