Këngëtarja Enca Haxhia ka shpërthyer në rrjete sociale përmes një postimi ku shprehet se i urren njerëzit hipokritë.

Ajo ka theksuar se e mërzit fakti që e etiketojnë si vajzë jo të mirë për shkak të veshjes apo klipeve të saj muzikore.

“Çdo herë që një k*****më drejtohet me budallallëqe për mua, duke thënë se nuk jam një “vajzë e mirë” dhe një model për tu ndjekur duke u bazuar në veshjet apo videot e mia muzikore unë kam një përgjigje për ju: K**** unë jam një yll popi dhe ti nuk je.I urrej njerëzit hipokritë, ju lutem mos më ndiqni” shkruan ajo krahas fotos.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here