Ajo është bukuroshja nga Afrika e Jugut e cila pak më parë është emëruar si modelja më me ndikim me te brendshme në Instagram.

Dhe Candice Swanpoel u shfaq në tapetin e kuq të Bulgari New York Fashion Week të enjten në mbrëmje.

Modelja 31 vjeqare tregoj fizikun e saj mahnitës me një fustan dypjesësh të thurur, në një ngjyrë të errët./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here