Candice1Candice Swanepoel dha lajmin se ishte shtatzënë me një foto bardhë e zi në rrjetet sociale në muajin mars, ndërsa sot njoftoi sërish me një foto bardhë e zi seksin e fëmijës që pret.

“Djali im jo dhe aq i vogël”, shkroi modelja 27-vjeçare në Instagram, ku postoi një foto gjysmë nudo.

Bukuroshja afrikano-jugore kishte veshur vetëm një palë xhinse, të cilat i kishte të zbërthyera.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here