Candice Swanepoel provokuese edhe kur bën selfieCandice Swanepoel u përpoq të gjente këndin më të mirë të mundshëm për të bërë një “selfie” dhe ia arriti qëllimit, por duke rrezikuar të tregonte më shumë nga qëllimi i saj fillestar.

Modelja 27-vjeçare tregoi shumë nga gjoksi i saj në foton e bërë me shkopin e “selfie”-s.

Swanepoel do të martohet së shpejti me të dashurin e saj “shekullor” Hermann Nicoli, pasi ai e propozoi në muajin gusht të vitit të kaluar. Candice dhe Hermann janë njohur me njëri-tjetrin kur ajo ishte vetëm 17 vjeç dhe janë shumë të tërhequr kur vjen puna për të diskutuar marrëdhënien e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here