Canalis, zonje e pare ne LonderElisabetta Canalis magjeps Londren. Fillimisht u prezantua me nje fustan te zi, vende-vende transparent, me pas me nje fustan roze te zbehte, me nje dekolte ndoshta me shume te hapur sec duhet.

Per nje fije peri ishte larg ‘shkaterrimit’ ne look-ut te saj per diveje.

Buzekuq i ndezur, floket ne stilin e viteve 30-te, fustan mbi gju i ngushte ne trup dhe fare i hapur ne pjesen e siperme.

Megjithate show-girl italian ka terhequr vemendjen e mediave te huaja…ndihme per te ka qene patjeter lidhja me bukuroshin George Clooney./top-channel/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here