Për t’u kthyer në Itali, në vendlindjen e saj as që bëhet fjalë. Kështu ka vendosur Elisabetta Canalis pas ndarjes nga aktori amerikan George Clooney.

Ajo ka vendosur të qendrojë në Los Angeles ku po praktikohet për në emisionin “Dancing with the stars” në SHBA.

Edhe pse Elisabetta ka muaj që është ndarë nga Clooney përsëri mbetet një nga objektivët kryesor të paparacëve dhe tek këto foto e kanë fotografuar në hyrje të një palestre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here