Calvin Harris flet për herë të parë për ndarjen nga SwiftPadiskutim që një ndër çiftet më të komentuar të show bizit kanë qënë Calvin Harris dhe Taylor Swift. Ndonëse ata kanë muaj që janë ndarë, sërish janë sjellë në fokus në lidhje me shkaqet e ndarjes.

Këtë heshtje e ka thyer Harris, i cili ndonëse e vuajti këtë ndarje më shumë se këngëtarja, ka thënë se ajo nuk ishte për të.

Calvin Harris theu heshtjen pas ndarjes nga Taylor Swift. Producenti tregoi për “GQ” se u gjet i papërgatitur kur vendosën të ndaheshin në korrik. Ai shpjegoi se gjatë gjithë lidhjes, Taylor Swift e kishte mbështetur dëshirën e tij që marrëdhënia të qëndronte jashtë vëmendjes së medias, por ndarja ishte krejt e kundërta.

“Po ndjeja shumë peshë mbi vete, dhe besoj se aty shkau e gjitha. Unë nuk jam i mirë me çështjet e show bizit, por kur mbaroi, të gjitha morën dhenë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here