Buzët seksi të Adelina Berishës Këngëtarja Adelina Berisha kohëve të fundit ka lansuar disa këngë ku paraqitet seksi.Por kësaj radhe këngëtarja mund të vlerësohet për buzët e saj seksi që i ka prezantuar në një nga fotot e saj.

Pas këngës hit të saj “I got it” një këngë e cila është pritur mirë nga fansat e këngëtares dhe tani ka diku afër një milion klikime.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here