Butrint Imeri dhe Elinel publikojnë “Papa”Këngëtari Butrint Imeri dhe reperi Elinel kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri “Papa”.

Kësaj radhe dyshja kanë vendosur të eksperimentojnë, duke sjellë një projekt së bashku edhe pse i përkasin secili rrymave të ndryshme muzikore.

Muzika është punuar nga Cricket Beats, tekstin e ka shkruar Elinel, ndërsa videoklipi është punuar nga “Puntor’t Social Production”.

Kënga pritet të jetë një tjetër sukses i artistëve, të cilët kanë qenë shumë aktiv gjatë vitit me projekte muzikore. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here