Eshtë shitur në ankand me një vlerë të jashtëzakonshme prej 72 mijë dollarë busti i zi me geta i Madonës i veshur në turin e parë koncertor të saj.

Ishte viti 1987 dhe këngëtarja po i tregonte botës me provokime ‘Who That Girl Tour’ gjatë të cilës ajo kishte veshur këtë korse dhe bust.

Kjo veshje ka qënë në ankand në Kinë me firmën e Trashy Lingerie nga Julien’s Auctions me një cmim nga 6-8 mijë dollarë, por kjo shifër i ka thyer parashikimet dhe është shitur 10 herë më shumë se vlera fillestare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here