Bushido koncert në PrishtinëReperi i njohur gjerman Bushido do të mbajë koncert në Prishtinë.

I kontaktuar nga Lajmi.net,Ardin Badivuku nga kompania “Next Level” e cila do ta sjellë Bushidon në Kosovë e konfirmoj këtë lajm.

Sipas Badivukut bisedimet me reperin gjerman ende nuk kanë përfunduar dhe për momentin nuk mund të japë shumë të dhëna,por që ardhja e tij në Prishtinë është e sigurt.Ky koncert pritet të mbahet në fillim të muajit gusht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here