Burri i Nora Istrefit ka një fëmijë jashtë marteseRobert Berisha ka një fëmijë jashtë martese. Madje, për këtë është në dijeni edhe vetë këngëtarja shqiptare dhe bashkëshortja e Robertit, Nora Istrefi.Por, Roberti ishte në lidhje me nënën e fëmijës para se ky i fundit të martohet me Norën.

Burimet e Telegrafit thonë se vajza nëntë vjeçare jeton në kryeqytetin britanik të Londrës.

Kujtojmë se Nora dhe Roberti muaj më parë janë bërë prindër të një vajze, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Rene.

Burri i Nora Istrefit ka një fëmijë jashtë martese

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here