Grupi i rrokut, “Burn”, ka publikuar këngën më të re të titulluar “Për dikë”. Kënga sigurisht drejtohet nga vokalisti Renis Gjoka dhe është një nga ato rryma që këtij grupi i pëlqen më së shumti, rrymë në të cilën herë pas here sjellin edhe risi.

Deri tani kënga është pritur shumë mirë nga fansat dhe këtë e tregon, numri i klikimeve në internet.

Grupi “Burn” është një ndër grupet që mbledh më shumë publik në koncertet ku performohet ‘live’, gjë që tregon më së miri profesionalizimin e tyre. (Blutooth)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here