burakozcivitAktori i njohur turk, Burak i cili njihet tek ne njihet si ‘Kemai” në serialin ‘Kara Sevda’, është duke qëndruar në Dubai.

Ai përmes disa fotografie të postuar në Instagram, shihet që është duke kaluar momente të mirë në Dubai, përcjell “zeri.info” .

Nuk dihet akoma se cila është arsyeja që aktori turk po viziton Dubain, por, një gjë shihet se edhe atje ka fansa të shumtë.

Ndryshe, aktori turk Burak Ozcivit (31vjeç) dhe e dashura e tij Fahriye Evcen (30), janë në lidhje që disa vite.

https://www.instagram.com/burakozcivit/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here