Sandra Bullock raportohet se ka filluar një lidhje dashurie me aktorin Keanu Reeves.

Sipas revistës britanike Now, ish-bashkëaktorët kanë shijuar një sërë takimesh në Los Angeles, 17 vite pas takimit të tyre në xhirimet e hitit “Speed” në fitin 1994 dhe pesë vite pas ribashkimit të tyre në filmin “The Lake House” në vitin 2006.

“Ata kanë pasur njerëz që janë përpjekur t’i bëjnë bashkë për vite të tëra, por kurrë nuk ka qenë koha e duhur”, ka thënë një burim i afërt me aktoren.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here