Sandra Bullock kryeson listën e përpiluar nga revista Forbes si aktorja më e paguar në Hollywood.
Ylli i kinemasë në 12 muajt e fundit ka fituar 56 milionë dollarë me filmat “The Proposal” dhe “The Blind Side”.
Bullock, e cila këtë vit fitoi edhe çmimin Oskar për rolin e saj në filmin “The Blind Side”, ka lënë pas vetes emra të tillë, si Cameron Diaz dhe Reese Witherspoon, të cilat ndajnë vendin e dytë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here