Një bisedë e këndshme u zhvillua dje në emisionin “Botërori ndryshe” të Denis Mingës dhe Eneida Xhelilit.

Gjatë bisedes e gjitha për futbollin, aktorja Rajmonda Bulku rrëfeu emocionet që i dhuron ky sport dhe skuadrën e preferuar. “Kam qenë tifoze e Gjermanisë në kohën e Franz Beckenbauer.

Më tej ajo u shpreh se Shqipëria ka pasur gjithnjë tifozë të Gjermanisë e Italisë.

Sa i takon botërorit të sivjetshëm, Bulku tha se është interesant fakti që zhvillohet në Afrikë, një vend pak i eksploruar e sidomos në futboll.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here