Aktorja e bukur 32 vjeçare Zoe Saldana e njohur në rolin në filmin “Avatar” ka xhiruar edhe një tjetër seksi editorial.

Kësaj rradhe Zoe e cila në vjeshtë do të interpretoj në triler akcionin “Columbiana”, është fotografuar para fotoobjektivit të fotografit Nino Munoz. YllPress.com ju sjell ekskluzivisht fotot.

Bukuroshja ekzotike është fytyra qendrore e Calvin Klein dhe është në lidhje me Keith Brithon gati 10 vite, andaj tashmë ajo planifikon që të martohet me të.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here