Edhe pse Candice Swanepoel, engjëllushja 22-vjeçe e ‘Victoria’s Secret’, deri tani shumë herë ka pozuar në kostume të larjes dhe veshje të brendshme, në katalogun e ri të ‘Victoria’s Secret’, ka arritur të paraqitet në pamje edhe më joshëse dhe më provokuese, duke zgjuar kërshërinë e meshkujve të shumtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here