Bukuroshja seksi që po çmend Egjiptin dhe jo vetëmCherine Abou Al Ezz është e lindur në vendin e faraonëve më 3 mars të vitit 1990, ndërsa jashtë kufijve të vendit të saj është bërë e njohur në vitin 2010.

Asokohe, si 20-vjeçare, Cherine e fitoi titullin e femrës më të bukur në botën arabe duke fituar kurorën e garës së bukurisë ‘Miss Arab Beauty’.

Prindërit e saj vijnë nga Egjipti dhe Libani, ndërsa ajo vazhdon të merret me foto-modeling që i mundëson ta shëtisë botën.Bukuroshja seksi që po çmend Egjiptin dhe jo vetëm

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here