Nëse do të flisnim për bukuri, do të merrnin notë pozitive, pasi që të dyja megjithëse kanë diferencë të madhe në moshë, janë shume seksi.

Këngëtarja Bleona Qereti ndoshta e ka harruar se sa herë ka qenë duke parakaluar në tepihun e kuq në evenimente të ndryshme botërore, transmeton vipnews.

E njëjta gjë ndoshta do të jetë edhe për modelen e famshme shkodrane Anxhela Martini. Vajzat shqiptare kanë edhe dy të përbashkëta të tjera, adhurojnë të jetojnë në Amerikën e largët, afër Hollywoodit dhe janë tmerrësisht të dashuruara pas evenimenteve botërore, dhe nuk ngurojnë që të japin prononcime në mediet që janë të pranishme aty.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here