noradafinaadelinaJa ku janë fotografuar së bashku, disa nga bukuroshet e programeve festive të Vitit të Ri 2013: Dafina Zeqiri, e cila pin verën roze me një mashkull misterioz, Yllka Kuqi, vajza e babit, Ryva Kajtazi, e sapo fejuara, Nora Istrefi, e sapo mllefosura me gazetarët dhe Adelina Tahiri, e sapo rrahura e Lorit.

Duken bukur si një formacion për grupin e radhës në “X Factor” dhe ndoshta Albani do ishte i interesuar për këto supertalente që pas grupit “Natyral” të formoj edhe një grup femrash me emrin “The Beauties”.

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here