Bryan Adams ka shfaqur për herë të parë në publik vajzën e tij Mirabella Bunny.

Këngëtari kanadez njihet për ruajtjen me fanatizëm të jetës së tij private dhe kjo është hera e parë që vogëlushja fotografohet që nga lindja e saj, në maj të këtij viti.

51-vjeçari habiti të gjithë fansat e tij kur njoftoi në mars se po priste një fëmijë nga asistentja e tij personale, Alicia Grimaldi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here