Bruno lanson këngën më të re të titulluar “Ajo”Këngëtari i që u bë i njohur në verën e kaluar pas bashkëpunimit me Elvana Gjatën në këngën “Love me” Bruno, bëri që të gjithë të njihen me zërin e tij të veçantë, njofton gazetablic.com

Para pak çastesh ai ka publikuar projektin e tij më të ri solo të titulluar “Ajo”.

Kënga është produksion i “Threedots” ndërsa për videoklipin ku shihen edhe skena të “nxehta” mes Brunos dhe modeles, është përkujdesur “Entermedia”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here