Sot eshte 55 vjec e vazhdon te jete shume terheqes edhe per vajzat e reja.Behet fjale per aktorin Bruce Willis, i cili ka nje ndjenje te madhe vetevleresimi persa i perket pamjes.

E dua paraqitjen time dhe me pelqen qe jam keshtu sic jam. Me pelqejne sidomos rrudhat e mia”, deklaron aktori, i cili shton se nuk ka frike nga plakja.

Do te mbaj kete fytyre qe kam dhe nuk dua t’i nenshtrohem asnje nderhyrjeje estestike”, thote Bruce.

Persa i perket karrieres, Willis rrefen se eshte i lodhur ne interpretimin e roleve te heroit qe perpiqet te shpetoje boten, ndaj ka ardhur momenti te dorezoje stafeten tek te rinjte./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here