Brown i kthehet koncertevePo perpiqet per te rregulluar imazhin e vet ne syte e admiruesve Chris Brown, i cili ka lajmeruar kthimin ne skene pas gjyqit per dhunen e ushtruar ndaj te dashures se tij te atehershme, Rihanna.

Reperi amerikan nuk del per publikun qe prej shkurtit kur dhe u arrestua per sulmet ndaj kengetares.

Nje pjese e fitimeve te koncerteve do te shkojne per bamiresi ne favor te nje organizate qe merret me personat e dhunuar ne familje.

Ndalesa e pare e turneut eshte ne Houston me 14 nentor.

1 Koment

  1. oo shum i mirr je mirr ja ke ba rihanness se ajo si kuderr u deshkee edhe ma shum eshte dasht me e rree ose me nje fjal me myt krejtt se lop e gjall eshteee e ti veq vazhdo se ma i miri jee chris brown i love you so much

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here