Megjithëse kohën e fundit ka pasur shumë thashetheme se Rihanna dhe Chris Brown mund të ribashkohen, ka ndodhur diçka thuajse e papritur.

Qëllojani me kë ka flirtuar Chris, në minutën e dytë pasi është ndarë nga e dashura e tij Karrueche Tran.

Me askë tjetër, veç Nicole Scherzinger.

Sipas magazinave ata janë parë gjatë javës në një klub natë duke vallëzuar por janë munduar të fshehin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here