Brooklyn Decker dhe fotografitë e saj të nxehta për GQ-në. Por ajo që ka ngacmuar dhe që ka hapur thashetheme të shumta është deklarata e saj pikante për kolegen Gisele Bundchen.

Modelja e Victoria’s Secret ka thënë se i pëlqen shumë dhe në një mënyrë të vecantë, modelja, Gisele Bundchen.

Decker është aktualisht e martuar me tenistin amerikanë Andy Roddick.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here