Kelly Brook është shfaqur bombastike për revistën ‘Nuts’.

Edhe nëse vera ka mbaruar dhe dimri është në prag, modelja dhe prezantuesja britanike 33 vjeçare nuk ka asnjë qëllim të mbulohet.

Ja tek e shohim me të brendshme në versionin seksi me një pompë në dorë, ndoshta për të shuar ‘zjarrin’ e ndezur prej fotove të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here